| Model | MFI-101-110W |
| Snaga | 110 W |
| Prečnik | 18 inča (≈ 45,7 cm) |
| Funkcije | Podesiv ugao, 3 brzine |
| Boja | Hrom |
| Režimi rada | 3 nivoa brzine |
| Ostalo | Aluminijumske lopatice, stabilna baza, dužina kabla: 50 cm, veličina lopatice: 440 mm |