TA-PCK10-BLACK ** Gembird US Tastatura za 10 Tablet PC sa futrolom, sa micro USB konektorom (639) 1
TA-PCK10-BLACK ** Gembird US Tastatura za 10 Tablet PC sa futrolom, sa micro USB konektorom (639) 2
TA-PCK10-BLACK ** Gembird US Tastatura za 10 Tablet PC sa futrolom, sa micro USB konektorom (639) 3
TA-PCK10-BLACK ** Gembird US Tastatura za 10 Tablet PC sa futrolom, sa micro USB konektorom (639) 4
Kupi, oceni i dobićeš promo kod sa neverovatnim popustom!
Šifra proizvoda:TRB001682A00000Brend:GembirdKategorija:Oprema za tablet pc
TA-PCK10-BLACK ** Gembird US Tastatura za 10 Tablet PC sa futrolom, sa micro USB konektorom (639)
0 ocena
0 odgovor/a
Proizvod nije na stanju.
Obavesti me kada proizvod bude na stanju
Elegantna i funkcionalna kombinacija
Prilagodljivost za različite potrebe
Ergonomski dizajn za udobno korišćenje
Pouzdanost i garancija kvaliteta
  • Tip: Futrola sa tastaturom
  • Konekcija: Micro USB
  • Veličina: 10"
  • Boja: Crna
  • Dimenzije: 28 x 19 cm (futrola), 24 x 9 cm (tastatura)
  • Kompatibilnost: Za tablete od 9.6" do 10.1"