| Model | GP-UD750GM PG5 V2 |
| Tip | Intel ATX 12V v3.1 |
| PFC | Aktivni PFC (>0.9 tipično) |
| Ulazni napon | 100–240 V AC (pun opseg) |
| Ulazna struja | 15–6.5 A |
| Ulazna frekvencija | 50–60 Hz |
| Izlazna snaga | 750 W |
| Dimenzije | 150 x 140 x 86 mm |
| Tip ventilatora | 120 mm ventilator sa hidrauličnim ležajem (HYB) |
| 80 PLUS sertifikat | Gold |
| Efikasnost | 90% pri tipičnom opterećenju |
| MTBF (prosečno vreme između kvarova) | >100.000 sati |
| Signal ispravnog napona (Power Good) | 100–150 ms |
| Vreme zadržavanja napona (Hold Up Time) | >16 ms |
| Tip kablova | Reljefni, potpuno crni |
| Konektori | |
| ATX/MB 20+4 pin | 1 komad, dužina 610 mm |
| CPU/EPS 4+4 pin | 2 konektora (650 mm + 200 mm) |
| PCI-e 6+2 pin | 4 konektora (600 mm + 150 mm ×2) |
| PCI-e 12+4 pin | 1 konektor, dužina 700 mm |
| SATA | 8 konektora (600 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm ×2) |
| 4-pin Peripheral + Floppy 4-pin | 3 Peripheral + 1 Floppy (500 mm + 150 mm + 150 mm + 150 mm ×1) |
Napajanje 750W Gigabyte GP-UD750GM PG5 V2 Gold- modularno