RX-650AE-D |
Nazivna snaga: |
650W |
Efikasnost: |
80+ GOLD |
Ventilator: |
120mm FDB Fan |
Modularno: |
NE |
Priključci: |
ATX 24pin, ATX 4+4pin, SATA x6, PCI-E 8pin x4, 12VHPWR x 1 |
Garantni rok: |
5 godina |
Radni napon: |
100 V - 240 V, 8A-4A |
Format |
ATX 3.1 |
Zastite i sertifikati : |
OCP/UVP/OVP/SCP/OPP/OTP |
Link ka stranici proizvodjaca: |
https://raidmax.com/project/cobra_atx3-1_non/ |
Napajanje 650W Raidmax Cobra RX-650AE-D 80+ Gold Gen.5 ATX 3.1